Camping Croatia
 11 comments on Lanterna (hr)Write - Print  

All (11) - Dutch (7) - English (2) - French (2)

minimum / average / maximumReception6 / 7.7 / 10Cleanness6 / 8.2 / 10Security5 / 8.2 / 10
Nature4 / 8 / 10Activities0 / 5.8 / 9Services6 / 8 / 10Accommodation6 / 7.9 / 10

 1. 
alexis - 37 years old - family - France
 Stay : August 2010 - 7 days - added 20.08.2010
 Strengths : Prix. Ombre. Nombre d'emplacements disponibles.
 Weakness : Parcelles mal égalisées. Trop loin d'une ville. Coût de la vie sur place exagéré !
Reception : 7
Cleanness : 8
Security : 7
Activities : 6
Services : 8
Accommod. : 8
Nature : 8


 2. 
sandra - 43 years old - family - Belgium
 Stay : July 2008 - 18 days - added 01.12.2008
 Strengths : Beau camping familial avec une belle plage calme même en pleine saison.
 Weakness : Manque d'animations. Trop loin de la ville pour y aller à pied ou à vélo.
Reception : 10
Cleanness : 8
Security : 10
Activities : 3
Services : 10
Accommod. : 8
Nature : 9


 3. 
marijke - 72 years old - woman - Netherlands
 Stay : August 2007 - 10 days - added 10.06.2008
 Strengths : Canping Lanterna al bekend vanaf 1980. In al die jaren enorm vooruitgegaan. Mensen zijn en blijven vriendelijk. Soms in de winkel even wachten, want er moet met de andere kassiere gesproken worden. Niet te gehaast zijn.
Aanleg nieuwe toiletgebouwen in volle gang. Allemaal perfect in orde. Schoonmaakjuffrouw allervriendelijkst, maar veel dames niet zo voor haar. In hoogseizoen is het niet goed schoon te houden, vooral de dameskant. Vrouwen zijn dus uit huis minder oplettend om de WC te ontdoen van poepstrepen in de pot. Jammer. Maandverband gewoon op de grond en niet in de daarvoor bestemde bakken.
Lanterna is een voortreffelijke vakantiecamping voor mensen met grote en kleine kinderen. De baai is rustig en niet gevaarlijk en voor de grotere kinderen is er genoeg te doen.
Wij gaan nog steeds ieder jaar een paar dagen naar dit heerlijke oord. Vroeger was dat soms wel 6 weken. Nu ook andere campings omdat we geen kinderen meer tot onze verantwoording hebben.

 Weakness :
Reception : 6
Cleanness : 7
Security : 8
Activities : 0
Services : 7
Accommod. : 8
Nature : 6


 4. 
ans - 50 years old - woman - Netherlands
 Stay : July 2007 - 18 days - added 07.05.2008
 Strengths : Mooie omgeving. Schone toiletvoorzieningen, hele dagen zijn er poetsdames. Gezellige stadjes en dorpjes. Mooi weer.
 Weakness : 's nachts nog laat Zodiac disco geopend, waardoor de hele nacht jeugd over de camping loopt.
Reception : 8
Cleanness : 9
Security : 8
Activities : 6
Services : 7
Accommod. : 8
Nature : 8


 5. 
james - 43 years old - man - Netherlands
 Stay : July 2007 - 15 days - added 01.08.2007
 Strengths : Supergrote en gezellige camping. Echt een aanrader voor gezinnen met jonge kinderen. Er is van alles te beleven en te doen.
 Weakness : Eigenlijk niet veel, alleen te weinig zwembaden ten opzichte van de grootte van de camping. Een fiets meenemen is dan wel een must.
Reception : 9
Cleanness : 9
Security : 9
Activities : 8
Services : 9
Accommod. : 8
Nature : 10





RESULTS:      1   2   3   Next »


Home
© 2004 Camping Croatia